Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Lawiny w Bieszczadach!

28-02-2018
W dniu 26 lutego na południowym stoku Połoniny Caryńskiej zeszła sporych rozmiarów lawina. Goprowcy proszą o niezbaczanie ze szlaków, a przed wyruszeniem w góry zapoznanie się z komunikatem lawinowym.

III warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

19-02-2018
W dniach 17-18 lutego 2018 r. w miejscowości Muczne odbyły się trzecie warsztaty terenowe z cyklu ”Poznaj by zachować” organizowane w ramach projektu "Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowa potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających du

Konkurs komiksowy „Warto współpracować dla przyrody”

18-02-2018
Przypominamy, że za 10 dni mija termin nadsyłania prac na konkurs komiksowy „Warto współpracować dla przyrody”.

Co robić, gdy spotkamy niedźwiedzia?

05-02-2018
Ataki niedźwiedzi na ludzi są rzadkością i w większości przypadków wynikają z winy człowieka, należy jednak pamiętać, że to dzikie zwierzę, które czując się zagrożone może reagować agresją. W przypadku spotkania niedźwiedzia na szlaku, należy pamiętać o z

Konkurs komiksowy - dodatkowe informacje

31-01-2018
Informujemy, że w konkursie komiksowym „WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ DLA PRZYRODY” mogą brać udział również 7 klasy szkoły podstawowej.

Jak zimą zwiedzać Bieszczadzki PN

22-01-2018
Szlaki BdPN dostępne są zimą, ale ze względu na bezpieczeństwo należy zachować szczególną ostrożność i pamiętać o kilku ważnych zasadach

"Biznes i Etos"

09-01-2018
Jest już pierwszy numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo