Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność poinformować oraz jednocześnie zaprosić Państwa na bezpłatne warsztaty pn. „W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku” organizowane przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych dofinansowanych przez NFOŚiGW i WFOŚiGW w Krakowie.
Celem szkoleń jest wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dorosłych na temat trzech konfliktowych gatunków wydry, bobra i wilka oraz pokazanie ich pozytywnej roli w środowisku.
Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli jednostek administracji państwowej, samorządów terytorialnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, pracowników naukowych, hodowców i wszystkich zainteresowanych.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w warsztatach oraz trzy publikacje nt. wydry, bobra i wilka, koszulkę z nadrukiem i trzy filmy o wydrze, bobrze i wilku (przewidziany czas wydania lato 2011r.).
Warsztaty zostaną przeprowadzone w dniu 5 lutego o godzinie 10:00 w restauracji „Pod Kominkiem” w Komańczy
W zgłoszeniach prosimy podać następujące informacje: imię i nazwisko, telefon kontaktowy
Zgłoszenie na szkolenie proszę kierować:
- telefonicznie: 502 609 606 (Hanna Bełżecka), 502 754 687 (Marta Dudek)
- e-mailem: h.belzecka@dit.com.pl
Serdecznie zapraszamy!
Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.