Potwierdziły się wstępne szacunki mówiące o znacznych szkodach w lasach Podkarpacia, wyrządzonych przez okiść w połowie października tego roku. Obecnie w nadleśnictwach trwa usuwanie szkód i porządkowanie zniszczonych powierzchni. Do wyrobienia i wywozu z lasu pozostaje jeszcze ponad 200 tysięcy metrów sześciennych drewna pochodzącego z drzew powalonych śniegiem. Największe szkody zanotowano w nadleśnictwach: Komańcza (prawie 49 tys. m. sześć.), Lutowiska (ok. 16 tys .) i Baligród (13 tys.).
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.