Konkurs „Zielone Podkarpacie w obiektywie” organizowany jest w ramach projektu „Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym ” realizowanego w ramach programu operacyjnego PL02: OCHRONA RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ I EKOSYSTEMÓW, współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014.
Cele konkursu:
Przedmiotem konkursu jest wykonanie autorskiej fotografii. Zdjęcie powinno zostać wykonane na obszarze cennym przyrodniczo województwa podkarpackiego. Może to być teren objęty ochroną, jak: park narodowy, park krajobrazowy, rezerwat przyrody, czy obszar NATURA 2000, jak również niechroniony o wysokich walorach przyrodniczych.
Tematyka konkursu dotyczy szeroko rozumianego zakresu bioróżnorodności fauny i flory na obszarze Podkarpacia ze szczególnym uwzględnieniem obszarów obejmujących ścieżki edukacyjne/przyrodnicze z terenu Beskidu Niskiego, Bieszczadów oraz Pogórzy Karpackich (dodatkowe punkty na etapie oceny przez Komisję Konkursową).
Prace można nadsyłać do 15/09/2015 r
na adres e-mail: bartosz@procarpathia.pl
Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.
UWAGA: Prosimy zwrócić uwagę na zaktualizowany formularz zgłoszeniowy (15.06.2015)
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.