10 października 2020 r. przy Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim „Knieja w Nowosiółkach k. Hoczwi odbyła się impreza plenerowa. Impreza została zrealizowana w ramach projektu „Modernizacja ścieżki przyrodniczej Knieja w Nowosiółkach realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego.
Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości oraz projekcji krótkiego filmu dotyczącego ścieżki w Nowosiółkach powstałego w ramach projektu „Zielone Podkarpacie – popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym” dofinansowanego z funduszy norweskich. Następnie uroczyście przecięto wstęgę oraz nadano ścieżce imię Grzegorza Sitki - wieloletniego przyjaciela Stowarzyszenia „Pro Carpathia”, ornitologa i prekursora współczesnej turystyki przyrodniczej w Bieszczadach. Uczestnicy wraz z przewodnikiem udali się na spacer po ścieżce trwający ok. 1,5 h. W trakcie przejścia przewodnik opowiadał o walorach przyrodniczych ścieżki, a uczestnicy mogli zapoznać się z nowymi planszami zamontowanymi w tablicach znajdujących się na trasie ścieżki. Po powrocie na uczestników imprezy czekał poczęstunek przy ognisku.
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.