Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

II warsztaty terenowe po stronie słowackiej

17-05-2019
W dniach 10-12 maja 2019 r. w Hanušovce nad Topľou odbyły się pierwsze przyrodnicze warsztaty terenowe dot. najcenniejszych atrakcji przyrodniczych po stronie słowackiej.

Zaproszenie na VI przyrodnicze warsztaty terenowe

17-05-2019
Zapraszamy na VI przyrodnicze warsztaty terenowe, których celem jest poznanie najcenniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu polsko-słowackim.

IV przyrodnicze warsztaty terenowe

30-04-2019
W dniach 26-28 kwietnia 2019 r. w Łączkach k. ubiecka odbyły się IV przyrodnicze warsztaty terenowe dot. najcenniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu polsko-słowackim.

Zaproszenie na V przyrodnicze warsztaty terenowe

29-04-2019
Zapraszamy na V przyrodnicze warsztaty terenowe, których celem jest poznanie najcenniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu polsko-słowackim.

Oczekiwania polskich i słowackich konsumentów wobec turystyki przyrodniczej - raport

08-04-2019
W ramach projektu "Turystyka przyrodnicza bez granic" zostały przeprowadzone badania dot. turystyki przyrodniczej na pograniczu polsko-słowackim.

Zaproszenie na IV przyrodnicze warsztaty terenowe

01-04-2019
Zapraszamy na IV przyrodnicze warsztaty terenowe, których celem jest poznanie najcenniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu polsko-słowackim.

I warsztaty terenowe po stronie słowackiej

26-03-2019
W dniach 22-24 marca 2019 r. w Sninie odbyły się pierwsze przyrodnicze warsztaty terenowe dot. najcenniejszych atrakcji przyrodniczych po stronie słowackiej.
123

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo