W dniach 20-22 maja 2019 r. odbyła się wizyta studyjna po pograniczu polsko-słowackim promująca turystykę przyrodniczą. Wizyta studyjna zostala; zorganizowana przez Partnera Mikroprojektu - Detská organizácia Fénix, o.z. Územná organizácia Snina. Wśróduczetsników znaleźli się dziennikarze, blogerzy, pracownicy CIT oraz Zespół Projektowy (zarówno z Polski jak i ze Słowacji). Wizyta miała na celu promocje turystyki przyrodniczej, dziedzictwa przyrodniczego pogranicza, pokazanie jego walorów oraz prezentację działań projektowych.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.
Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.