Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie na VI przyrodnicze warsztaty terenowe

17-05-2019

Zapraszamy na VI przyrodnicze warsztaty terenowe, których celem jest poznanie najcenniejszych atrakcji przyrodniczych na pograniczu polsko-słowackim. 

Warsztaty poprowadzi Karolina Kiwior – przewodnik beskidzki, ratownik Grupy Bieszczadzkiej GOPR. 
Wśród zaproszonych gości znajdzie się:
- Pan Wojciech Jankowski - Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko, który opowie m.in o formach ochrony przyrody w nadleśnictwie (rezerwaty, strefy ochronne, siedliska priorytetowe, pomniki przyrody, ostoje ksylobiontów, inne wyłączenia);
- Pan dr Adam Szary - botanik, pracownik Bieszczadzkiego Parku Narodowego, który opowie m.in. o dawnym i współczesnym wykorzystaniu dzikich roślin w okresie wczesnego lata.
 
Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.
 
Wypełniony i podpisany formularz (skan w formacie pdf/jpeg) należy przesłać do dnia 27.05.2019 r. na adres e-mail: malgorzata.pociask@procarpathia.pl lub listownie/osobiście na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA, ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów.
 
WAŻNE!
Złożenie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach.  O zakwalifikowaniu się na warsztaty będziemy informować Państwa mailowo i/lub telefonicznie.
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo